MENU

Miejscowości

Wykorzystajcie Wasz urlop na Słowacji w stu procentach. Mała Fatra oferuje wszystko, czego oczekujecie od doskonałego wypoczynku. Poznajcie magię wszystkich trzech obszarów, które tworzą nasz region. Żilina jest bramą do Małej Fatry. W jej centrum znajdziecie przyjemne uliczki, ciche zakątki, zabytkowe budynki oraz nowoczesną architekturę. Na pewno oczaruje Was również Dolina Tierchowska. Jeżeli zawitacie tu o jakiejkolwiek porze roku, będziecie mieli cały czas co oglądać. Majestatyczne szczyty Małej Fatry niemal rzucają wyzwanie aby je pokonać a piękna przyroda, która jest wokół zaprasza na przyjemny spacer. Nie wolno pominąć regionu Kisuce. Właśnie Kisuce są uważane za jeden z najpiękniejszych miejsc Środkowej Słowacji. Dziewicza przyroda, tradycje, atrakcje kulturalne i przyrodnicze czekają na Państwa wizytę.

Tierchowa/Vratna

Czarująca przyroda, unikalna fauna i flora, niegdyś majestatyczne pałace i dworki, drewniane chaty, mili i życzliwi ludzie. Wszystko to i jeszcze o wiele więcej czeka na Was, jeżeli zdecydujecie się na urlop na Słowacji i wybierzecie się do malowniczej Doliny Tierchowskiej.

Zobacz więcej...

Żilina

Podczas Waszego urlopu na Słowacji na pewno często po przybyciu do nowego miasta odczuwacie niepewność. Wszędzie wokół są obcy ludzie, ulice, budynki, a Wy nie wiecie, w którym kierunku macie się udać. Zapewniamy Was, że w Żilinie Wam się to nie przydarzy dzięki naszym informacjom. A jeżeli nawet, to pracownicy Biura Informacji Turystycznej w Żilinie chętnie Wam pomogą i doradzą. Czy przyjedziecie pociągiem, autobusem, samochodem, samolotem, zimą czy latem zawsze jesteście witani z radością.

Zobacz więcej...

Kisuce

Kisuce są uznawane za jeden z najpiękniejszych zakątków Środkowej Słowacji. Dominuje tam przyroda i głęboko zakorzeniony folklor. Ten surowy, górzysty kraj oprócz zielonych lasów skrywa mnóstwo kulturalnych i przyrodniczych atrakcji. Zanim odwiedzicie ten wyjątkowy obszar naszego regionu, który chyba w największym stopniu zachował swój naturalny i oryginalny charakter, przybliżymy Wam miejsca, które możecie odwiedzić podczas waszego urlopu na Słowacji.

Zobacz więcej...