MENU

Jazda na nartach i inne formy aktywnego spędzania czasu wolnego zimą

Okolice Małej Fatry są popularnym miejscem spędzania urlopu zimowego na Słowacji.

Jazda na nartach należy do najbardziej popularnych sportów zimowych, a warunki, jakie oferują gościom nasze ośrodki narciarskie odpowiadają zarówno początkującym jak i profesjonalistom.

Vratna Free Time Zone zapewnia świetne warunki do jazdy na nartach naprawdę dla wszystkich. Na jej czterech nartostradach jest razem 14 km tras zjazdowych odpowiednich dla narciarstwa klasycznego, snowboardingu, nart biegowych i skialpinizmu.
Ośrodek Ski Gavurky jest najodpowiedniejszy dla początkujących i dzieci, a znajduje się bezpośrednio w centrum Tierchowej, a oprócz dobrej zabawy oferuje możliwość skorzystania z drobnej gastronomii bezpośrednio na stoku. W niedalekiej odległości (30-40 km) znajdują się również kolejne renomowane ośrodki


Narciarskie Atrakcje w Małej Fatrze

Strefa Czasu Wolnego we Vratnej

Vratna jest malowniczą doliną w Krywańskiej części Parku Narodowego Mała Fatra. To miejsce jest szczególnie popularne w okresie zimowym, ponieważ we Vratnej mogą szusować zarówno początkujący jak i doświadczeni narciarze. Także miłośnicy snowboardingu, narciarstwa ekstremalnego i skialpinizmu znajdą tutaj coś dla siebie, bo jest to miejsce oferujące bardzo szeroką paletę możliwości spędzania wolnego czasu.

Zobacz więcej...

Ośrodki narciarskie w okolicy

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica - Wielka Racza Oszczadnica Stacja podstawowa jest położona na wysokości 630 m. n.p.m., a najwyżej położony punkt ośrodka na wysokości 1050 m n.p.m. Całkowita różnica wzniesień wynosi 420 metrów. Sezon narciarski w Ośrodku Wielka Racza rozpoczyna się w listopadzie i trwa do kwietnia. Całkowita długość tras zjazdowych wynosi 14.5 km, wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane.

Zobacz więcej...

Skialpinizm, program lawinowy i rakiety śnieżne

Firma RAW Vratna oferuje kompleksowe usługi zapewniające atrakcje zimowe, zarówno podczas ferii jak i weekendu spędzonego w górach. Nauczycie się jeździć na nartach i snowboardzie albo udoskonalicie technikę jazdy i zlikwidujecie ewentualne braki. Szkoła sportów zimowych przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych.

Zobacz więcej...

Narciarstwo biegowe

Wypróbujcie narty biegowe w Małej Fatrze. W spokoju i ciszy możecie jeździć po malowniczych zakątkach naszego regionu i podziwiać piękno zaśnieżonej przyrody. Spróbujcie podczas Waszego urlopu zimowego na Słowacji uprawiać sport, który należy do najzdrowszych.

Zobacz więcej...