MENU

Skialpinizm, program lawinowy i rakiety śnieżne

Firma RAW Vratna oferuje kompleksowe usługi zapewniające atrakcje zimowe, zarówno podczas ferii jak i weekendu spędzonego w górach.

Nauczycie się jeździć na nartach i snowboardzie albo udoskonalicie technikę jazdy i zlikwidujecie ewentualne braki. Szkoła sportów zimowych przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych.

Istnieje możliwość wypożyczenia kompletu sprzętu - narty, snowboard, narty do skialpinizmu i narty biegowe, splitboardy, snowkaty, rakiety śnieżne.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości serwis, od ostrzenia krawędzi nart, wyrównania i ustrukturowania ślizgu, aż po bardziej skomplikowane naprawy wyrwanych wiązań albo butów narciarskich i wiele innych. RAW Vratna jest członkiem High Standard Quality Ski Servis Team.

Każdy będzie mógł przeżyć swoją własną przygodę w towarzystwie naszych profesjonalnych przewodników, czy to na nartach do skialpinizmu, splitboardach, snowboardach, nartach lub rakietach śnieżnych.

Istnieje możliwość przetestowania nart i snowboardów marki ROSSIGNOL.

Program lawinowy

Program lawinowy adresowany jest do ludzi, którzy poruszają się zimą w górskim terenie i chcą nauczyć się czegoś o bezpieczeństwie w razie zagrożenia lawinowego.

Zobacz więcej...

Program skialpinizmu

Chcecie uniknąć stresu w zatłoczonych ośrodkach narciarskich? W towarzystwie wykwalifikowanych przewodników możecie poznać wyjątkowej zakątki przyrody Małej Fatry. Firma RAW Vratna oferuje przejażdżki na nartach albo na splitboardach, na wymagających trasach lub po prostu spacer po zaśnieżonej krainie.

Zobacz więcej...

Program na rakietach śnieżnych

Oferujemy także wycieczki na rakietach śnieżnych w towarzystwie doświadczonego przewodnika. Ta niezwykła turystyka poza trasami narciarskimi jest odpowiednia dla mniej, ale i bardziej wymagających miłośników zimowej przyrody.

Zobacz więcej...

Przewodnicy górscy

Planujecie spędzić ferie zimowe w Małej Fatrze? Chcecie odwiedzić Vratną, ale jeszcze nigdy tu nie byliście? Vratna jest jedną z najlepszych lokalizacji dla freeridu na Słowacji. Doświadczeni przewodnicy z RAW Vratna pokażą Wam najlepsze miejsca i trasy „na puchu“ i to nie tylko w dolinie, ale także poza nią.

Zobacz więcej...